Zmiany w Regulaminie Udostępniania Zbiorów

W dniu 30 października 2023 r., decyzją 3/2023 Dyrektora Biblioteki UKSW zostaje zmieniony Regulamin udostępniania zbiorów w Bibliotece Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Najnowsza wersja Regulaminu to przede wszystkim jeszcze szersze uwzględnienie potrzeb szczególnej grupy naszych Czytelników i wprowadzenie nowej kategorii osobowej „Studenta z niepełnosprawnością” oraz wynikające z tego ułatwienie w kwestii upoważnień w ramach wypożyczeń.
Skupiliśmy się także na dokładnym opisaniu możliwości prolongowania wypożyczonych zbiorów tak, by każda grupa użytkowników mogła w sposób maksymalny wykorzystać całkowity termin wypożyczeń wraz z prolongatą.

Namawiamy do zapoznania się ze wszystkimi zmianami znajdującymi się w pełnej wersji Regulaminu udostępniania zbiorów w Bibliotece UKSW.

Pliki do pobrania:

30 października 2023