Dostęp testowy do PsycTHERAPY

9.01.2020

Logo PsycTHERAPY

Do 6 lutego 2020 r. zapewniamy dostęp testowy do bazy PsycTherapy w ramach konsorcjum EBSCO.

PsycTHERAPY stanowi unikalną bazę danych wideo z prezentacjami sesji terapeutycznych w streamingu, dotyczącymi edukacji klinicznej i poradnictwa psychologicznego. Wyprodukowana przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne (APA), biblioteka PsycTHERAPY oferuje ponad 500 nagrań sesji z wykorzystaniem najnowszych technik psychoterapii. Kolekcja ta obejmuje sprawdzone metody pokazujące typowe przeszkody napotykane podczas sesji terapeutycznych.

Dostęp do IBUK Libra

27.12.2019

Zapraszamy do korzystania z kolekcji UKSW na platformie IBUK Libra. W 2020 r. zapewniamy dostęp do prawie 1700 publikacji.

Studentów, doktorantów i pracowników UKSW już dziś zapraszamy po odbiór kodów umożliwiających korzystanie z kolekcji spoza terenu Uczelni. W celu uzyskania indywidualnego kodu prosimy o wypełnienie >>> FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO <<< LUB kontakt mailowy, telefoniczny i osobisty:

Świąteczna niespodzianka

20.12.2019

Szanowni Czytelnicy,

Z przyjemnością infromujemy, że mamy dla Was miłą informację.

Od Nowego Roku (a może nawet wcześniej) do zbioru baz Biblioteki Głównej powraca baza IBUK Libra! Baza obejmie niemal 1700 pozycji z nauk ekonomicznych, humanistycznych, matematyczno-przyrodniczych, społecznych, teologicznych i innych. Na bieżąco będziemy informować o dostepności bazy i sposobach korzystania.

Śledźcie informacje na naszej stronie i facebookowym profilu ;)

EBSCO - grudniowe webinaria

17.12.2019

Logo EBSCOZachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnych, półgodzinnych szkoleniach online przygotowanych przez firmę EBSCO.

Listopadowe nowości Biblioteki Głównej

11.12.2019

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z listopadową listą nabytków książkowych Biblioteki Głównej.

Aktualna lista podzielona jest na kategorie tematyczne. Nazwy działów na górze strony przenoszą bezpośrednio do listy każdego z nich.

Subskrybuj Front page feed