AKTUALNOŚCI

eBook Subscription Psychology Collection na platformie EBSCOhost

19.02.2020

 

EBSCOhost logo

Zachęcamy do skorzystania z BEZPŁATNEGO dostępu testowego do kolekcji eBook Subscription Psychology Collection, zawierającej ponad 500 książek elektronicznych z zakresu psychologii, wybranych przez zespół bibliotekarzy dziedzinowych EBSCO. Kolekcja zawiera akademickie oraz branżowe publikacje z zakresu m.in.: psychoanalizy, psychoterapii, doradztwa, psychologii społecznej itp.

Test trwa do 17 kwietnia 2020.

Kolekcja dostępna jest zarówno z komputerów na UKSW, jak również z komputerów prywatnych po zalogowaniu się na platformę pulpit.uksw.edu.pl (logowanie jak do USOSweb).
 

Test baz ProQuest

18.02.2020

 

ProQuest Logo

 

Zapraszamy do korzystania z BEZPŁATNEGO dostępu testowego do baz tematycznych konsorcjum ProQuest. Bazy są dostępne do 18 marca 2020 r. w chwili obecnej jedynie z komputerów domowych.

 

Bazy swą tematyką obejmują m.in. nauki historyczne i socjologiczne, języko- i literaturoznawstwo oraz nauki medyczne.

 

JSTOR Lives of Literature

14.02.2020

 

JSTOR Lives of Literature

 

Zachęcamy do skorzystania z pełnotekstowego dostępu do 69 czasopism będących częścią kolekcji JSTOR Lives of Literature.
Do końca lutego 2020 wszystkie artykuły czasopism wchodzących w skład kolekcji będą oferowane w otwartym dostępie.
Dostęp jest możliwy z komputerów na terenie UKSW i z domu poprzez platformę pulpit.uksw.edu.pl.

 

Szkolenia BSCO

18.02.2020

 

EBSCO logo

Zapraszamy na cykl krótkich szkoleń na platformie EBSCO. Szkolenia mają na celu ułatwić korzystanie z bazy oraz wyjaśnienie niektórych funkcji, a także omówienie już istniejących oraz przedstawienie nowych.

 

Strony