Materiały informacyjne Biblioteki UKSW

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi dotyczącymi funkcjonowania Biblioteki oraz całego systemu biblioteczno-informacyjnego UKSW, dostępnymi na platformie Moodle.

Materiały te w zwięzłej formie pozwolą wykorzystać udogodnienia oferowane przez Bibliotekę UKSW oraz resztę infrastruktury, znajdującej się na Uniwersytecie. Zawarte tam informacje pozwolą na swobodne korzystanie z zasobów papierowych (książek, czasopism) oraz elektronicznych (bazy pełnotekstowe i bibliograficzno-abstraktowe), a także drukowanie i kserowanie materiałów. Zawierają także porady przydatne podczas pisania pracy dyplomowej i wyszukiwania literatury.

Dostęp do materiałów posiadają wszyscy studenci, doktoranci, słuchacze studiów podyplomowych i pracownicy UKSW po zalogowaniu na Moodle poprzez Centralny System Uwierzytelniania i zapisaniu się na kurs.

Link bezpośredni do materiałówhttps://e.uksw.edu.pl/course/view.php?id=32415

11 października 2022