Karty obiegowe - WAŻNE

Karta obiegowa - skan.Drodzy Studenci!

Przypominamy, że karty obiegowe podbijamy WYŁĄCZNIE w Wypożyczalni na Dewajtis (Nowy Gmach, s. 309 - parter). W celu uzyskania na karcie obiegowej poświadczenia o uregulowaniu wszystkich zobowiązań w Bibliotece Głównej, należy uprzednio rozliczyć się w:

Pamiętajcie, że aby uzyskać pieczątkę na karcie obiegowej, należy zwrócić wszystkie wypożyczone książki oraz uiścić wszelkie zaległe należności.

Index Theologicus w nowej odsłonie

20.09.2018

Pomimo wciąż całkiem wakacyjnej pogody i mocno przygrzewających promieni słonecznych, początek nowego roku akademickiego zbliża się nieubłaganie. Wraz z nim staną przed Państwem nowe wyzwania naukowo-badawcze. Naszym zadaniem jest wspomagać w tych, niekiedy żmudnych zadaniach.

Dlatego informujemy, lub też tylko przypominamy, o możliwości całkowicie darmowego korzystania z Index Theologicus (IxTheo) - najlepszej europejskiej bibliografii z zakresu teologii i religioznawstwa. Jej nowe odsłona, pozwala wyszukiwać nie tylko artykuły, ale też monografie, bazy danych i odpowiednie linki internetowe. Aktualnie w bazie jest ponad 1,6 miliona tytułów, częściowo znajdujących się w otwartym dostępie.

Zapytanie ofertowe nr BUKSW-371.10.2018

18.09.2018

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zaprasza do składania ofert na realizację zamówienia dotyczącego 12-miesięcznego przedłużenia gwarancji, udzielenia wsparcia technicznego na urządzenia i subskrypcji aktualizacji oprogramowania służącego do digitalizacji.

Zapytanie ofertowe nr BUKSW.371.11.2018

18.09.2018

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zaprasza do składania ofert na realizację dostawy i wdrożenia systemu informacji naukowej i bazy wiedzy naukowej UKSW wraz z jego aktualizacją wg niżej określonych warunków.

Wrześniowe szkolenia z Web of Science

4.09.2018

Nowy Journal Citation Reports. Jak prowadzić obecnie ocenę czasopism?

Gdzie publikujemy jakie źródła są najbardziej popularne i dlaczego?

Jak dane z InCites wykorzystywane są w rankingach i ocenie Instytucji?