Czasopisma WPiA w Koha

28.06.2017

Z przyjemnością informujemy, że katalog czasopism Biblioteki Wydziału Prawa i Administracji został dołączony do Katalogu bibliotek UKSW (Koha).

Z czasopism WPiA można korzystać tylko na miejscu, wyłącznie w czytelni Biblioteki WPiA.

Istnieje możliwość ograniczenia wyników wyszukiwania tylko do czasopism z zasobów Biblioteki WPiA. W tym celu należy:

1. rozwinąć listę "Wszystkie biblioteki", wybrać lokalizację "Biblioteka Wydziału Prawa i Administracji" i wpisać żadaną frazę w pole wyszukiwarki

BG w wakacje

Biblioteka Główna na Dewajtis

lipiec: 8.00-16.00

sierpień: NIECZYNNA

Filia BG na Wóycickiego

3-14 lipca: 8.30-16.00

17 lipca-31 sierpnia: NIECZYNNA

UWAGA! Ze względu na prace remontowe w magazynie od 17 lipca nie będzie możliwości wypożyczania książek i zamawiania zbiorów do Czytelni. Zwroty książek będą przebiegać bez zakłóceń.
Zapraszamy do korzystania ze zbiorów Czytelni Czasopism Bieżących i księgozbioru podręcznego Czytelni Głównej.

Wyróżnienie dla Dyrektor Biblioteki Głównej UKSW

22.06.2017

W dniu 21 czerwca 2017 r. podczas konferencji zorganizowanej przez Szerokie Porozumienie na rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce (SPRUC), została ogłoszona LISTA 100 osób wyróżnionych za działalność na rzecz rozwijania umiejętności cyfrowych 2017. Z dumą informujemy, że wśród wyróżnionych znalazła się Dyrektor Biblioteki Głównej, prof. UKSW dr hab. Katarzyna Materska.

Specjalistyczne szkolenia na platformie Web of Science

12.06.2017

Jak odnaleźć dane badawcze i informacje o patentach? Jak za pomocą Web of Science określić miejsca prowadzenia danych badań, fundatorów i sieci współpracy?
Termin i link do rejestracji:
(Szkolenie na bazie Web of Science)
Wtorek, 20 czerwca 2017 godzina 10:00
Jak przekroczyć ograniczenia wyszukiwania przez słowa kluczowe, aby odnaleźć najistotniejszą literaturę w swojej dziedzinie badań?
Termin i link do rejestracji:
(Szkolenie na bazie Web of Science Core Collection)
Środa, 21 czerwca 2017 godzina 10:00
Jak zrozumieć wpływ badań, współpracy naukowej i identyfikować kluczowych graczy, dzięki informacjom wykraczającym poza Impact Factor czasopisma?

Termin i link do rejestracji:
(Szkolenie na bazie InCites)

Czwartek, 22 czerwca 2017 godzina 13:00

Polecamy!

Majowe szkolenia od Web of Science

26.05.2017

Jak założyć konto i ułatwić sobie pracę korzystając z platformy Web of Science?

Jak zidentyfikować najbardziej wpływowe instytucje, kraje i publikacje?

Jak wyszukiwać patenty na platformie Web of Science?

Katalog czasopism BG w systemie Koha

19.05.2017

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że do Katalogu bibliotek UKSW w zintegrowanym systemie bibliotecznym Koha dołączony został katalog czasopism Biblioteki Głównej.

Przypominamy, że z czasopism można korzystać tylko na miejscu. Poszczególne roczniki czasopism można zamawiać elektronicznie lub za pomocą rewersów papierowych.

W celu zamówienia wybranego rocznika do Czytelni Głównej, należy zalogować się i po wyszukaniu interesującego nas czasopisma:

• kliknąć na tytuł (aby upewnić się, że dany rocznik znajduje się w zbiorach biblioteki), a następnie na przycisk "Zamów'" w kolumnie po prawej stronie opisu