Marcowe nowości Biblioteki Głównej

17.04.2019

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z listą marcowych nabytków książkowych Biblioteki Głównej.

Aktualna lista podzielona jest na kategorie tematyczne. Nazwy działów na górze strony przenoszą bezpośrednio do listy każdego z nich.

Godziny pracy Filii i Biblioteki WNP

04.04.2019

Przypominamy o zmianie godzin pracy następujących jednostek systemu biblioteczno-informacyjnego UKSW:

1. Filia Biblioteki Głównej na Wóycickiego jest czynna  w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 8.30 – 16.30. Dotychczasowe godziny pracy w środy i terminy dyżurów sobotnich nie ulegają zmianie.

2. Biblioteka Wydziału Nauk Pedagogicznych jest czynna w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 12.30 – 15.00.

Zmiana godzin pracy obowiązuje do 30.04.2019.

VII Dni Książki Dawnej na UKSW

VII Dni Książki Dawnej - Dawna Książka szkolna i akademicka, 8-12 kwietnia.

Serdecznie zapraszamy na już siódmą edycję Dni Książki Dawnej na UKSW, których tegorocznym tematem jest "Dawna książka szkolna i akademicka". Wystawa będzie prezentowana codziennie od 8 do 12 kwietnia w godzinach 9.00-17.00 w holu przy Auli św. Jana Pawła II w kampusie przy ul. Dewajtis 5. Otwarciu wystawy będzie towarzyszyły trzy prelekcje. Wstęp wolny!