Jesteś tutaj

Czasopisma Royal Society of Chemistry online do 8.06.2018

Utworzono - 09.04.2018
Ostatnia aktualizacja - 5.06.2018
 

Na prośbę Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego wystaraliśmy się o dwumiesięczny dostęp testowy do kolekcji czasopism Royal Society of Chemistry (RSC). Dostęp testowy potrwa do 8 czerwca 2018 r.

 

Logo Royal Society of Chemistry.Wejście do RSC - http://www.rsc.org/journals-books-databases/about-journals/journals-a-z/.

Baza zapewnia dostęp online do aktualnych i archiwalnych zasobów 44 recenzowanych czasopism z zakresu chemii i dziedzin pokrewnych (biologia, biofizyka, energia i środowisko, inżynieria, materiały, medycyna i fizyka).
 

Spis czasopism - http://pubs.rsc.org/en/journals.


UWAGA: Dostęp do czasopism jest możliwy wyłącznie z komputerów na terenie kampusów UKSW (komputery uczelniane lub prywatne połączone z siecią UKSW za pomocą Wi-Fi lub LAN). W najbliższym czasie zostanie otwarta możliwość korzystania również z komputerów domowych.

 

Dostęp testowy ma na celu określenie stopnia przydatności kolekcji RSC dla pracowników i studentów UKSW. Dostęp do RSC w przyszłym roku akad. byłby możliwy w ramach Polskiego Akademickiego Konsorcjum Royal Society of Chemistry (przy 50% dofinansowaniu przez MNiSW).
 

Pytania, uwagi i opinie związane z dostępem do bazy RSC prosimy przesyłać na adres a.uzieblo@uksw.edu.pl (Biblioteka Główna). Osobą wyznaczoną do koordynowania dostępu do e-zasobów ze strony WMP jest dr Dominik Kurzydłowski - d.kurzydlowski@uksw.edu.pl.
 

Network access provided by: UKSW.


Zapraszamy do korzystania!