Jesteś tutaj

Testowy dostęp do czasopism DeGruyter

22.03.2018
 

Przejdź do czasopisma DeGruyter.Do końca maja 2018 r. Biblioteka Główna oferuje dostęp testowy do wielodziedzinowej kolekcji czasopism elektronicznych wydawnictwa De Gruyter. Udostępniona kolekcja zawiera około 1200 tytułów czasopism z nauk społecznych, humanistycznych, przyrodniczych, ścisłych, medycyny, prawa czy teologii.
 

UWAGA: Dostęp do czasopism jest obecnie możliwy wyłącznie z komputerów na terenie kampusów UKSW (komputery uczelniane lub prywatne połączone z siecią UKSW za pomocą Wi-Fi lub LAN). W najbliższym czasie zostanie otwarta możliwość korzystania również z komputerów domowych.

 

Jak korzystać z serwisu Czasopisma DeGruyter?

 1. Wejdź na stronę: https://www.degruyter.com/journals. Serwis automatycznie wykrywa IP sieci uczelnianej, więc nie musisz się logować.
   
 2. Znajdź interesujące Cię czasopismo i kliknij na tytuł. Czasopisma oznaczone terminem "Licensed Access" są dostępne z komputerów UKSW do końca maja br. Do tytułów oznaczonych jako "Open Access" będziesz mógł uzyskać dostęp nawet po zakończeniu okresu testowego.

Licensed Access.

 

 1. W górnym prawym rogu opisu wyświetli się "Access brought to you by: Cardinal Stefan Wyszyński". Poniżej znajduje się lista dostępnych tomów. W celu pobrania wybranego woluminu, kliknij na "Download PDF".

  Access brought to you by: Cardinal Stefan Wyszyński
   
 2. W celu skorzystania z dodatkowych funkcji, jakie oferuje serwis, zarejestruj się. Pamiętaj, nie musisz się rejestrować, aby przeglądać i pobierać artykuły.

  Przejdź do rejestracji DeGruyter.


  Zapraszamy do testowania i przesyłania uwag na temat udostępnionej kolekcji na adres j.kowalski@uksw.edu.pl