BIBLIOTEKI WYDZIAŁOWE

Do 15 października 2020 r. zostaje zawieszone naliczanie należności za przetrzymanie książek wypożyczonych do 11 marca 2020 r. (włącznie). Natomiast dla wypożyczeń dokonanych w Bibliotece Głównej od 11 maja 2020 r. oraz w poszczególnych bibliotekach wydziałowych od dnia przywrócenia wypożyczeń w danej bibliotece, obowiązują regulaminowe zasady naliczania opłat za przetrzymanie wypożyczonych materiałów bibliotecznych.

Biblioteki specjalistyczne wraz z Biblioteką Główną wchodzą w skład Systemu biblioteczno-informacyjnego UKSW. Nadzór nad bibliotekami specjalistycznymi w zakresie merytorycznym (bibliotekarskim) sprawuje Dyrektor Biblioteki Głównej, a nad sprawami organizacyjnymi i finansowymi sprawuje kierownik danej jednostki.

ParagrafRegulamin systemu biblioteczno-informacyjnego UKSW (zał. nr 35/2016 UKSW z dn. 30.06.2016 r.)

WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI

BIBLIOTEKA WYDZIAŁU PRAWA I ADMINISTRACJI
ul. Wóycickiego 1/3, bud. 23, pokój 110
tel. + (48) 22 569 97 64,
biblioteka_prawo@uksw.edu.pl

poniedziałek – piątek sobota zjazdowa
8:00 – 15:00 nieczynna

Pracownicy:
mgr Aleksandra Deptuła - kierownik Biblioteki

mgr Ewelina Hryciuk
Joanna Jamioł

KATALOG ONLINE

Spis czasopism dostępnych online

Regulamin udostępniania zbiorów w Bibliotece WPiA (obowiązuje od 15 marca 2017 r.)

WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY

BIBLIOTEKA WYDZIAŁU NAUK HUMANISTYCZNYCH
ul. Dewajtis 5 (nowy budynek) - sala 303
tel. + (48) 22 561 89 78
bibliotekawnh@uksw.edu.pl

poniedziałek - piątek

zamknięte

Pracownicy:

mgr Beata Szadkowska (kierownik) - e-mail: b.szadkowska@uksw.edu.pl

mgr Renata Żukowska- e-mail: r.zukowska@uksw.edu.pl,

mgr Alicja Boruc (absencja)

KATALOG ONLINE

Regulamin udostępniania zbiorów w Bibliotece Wydziału Nauk Humanistycznych (obowiązuje od 28 lipca 2017 r.)

WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH

Na mocy Zarządzenia Rektora nr 8/2021 z dnia 26 stycznia 2021 r., Biblioteka Wydziału Nauk Pedagogicznych została włączona do Biblioteki Głównej UKSW. Jej zbiory znajdują się obecnie w Bibliotece UKSW, w pomieszczeniu nr 110, w budynku 23 na Kampusie Wóycickiego.

Zwrotów książek, które zostały wypożyczone w Bibliotece WNP można dokonywać w Bibliotece UKSW na Kampusie Dewajtis (Nowy Budynek pom. K-303) i na Kampusie Wóycickiego (bud. 23 pok. 110).

Zamówienia materiałów bibliotecznych ze zbiorów byłej Biblioteki WNP  należy dokonywać na takich samych zasadach jak poprzednio, zaznaczając miejsce odbioru Filia BG -Wóycickiego lub Biblioteka Główna UKSW-Dewajtis.

Laboratorium Metod Diagnostycznych Instytut Psychologii,

Wydział Filozofii Chrześcijańskiej

ul. Wóycickiego 1/3, 01-938 Warszawa, budynek 14, p. 1409a
tel. 22 569 96 06, e-mail: prac.met@uksw.edu.pl

www: https://psychologia.wfch.uksw.edu.pl/LMBD

Pobierz listę zasobów LMD (pdf)

enlightenedLaboratorium Metod Diagnostycznych jest jednostką współpracującą z systemem biblioteczno-informacyjnym UKSW, ale nie wchodzi w jego skład.

Godziny otwarcia:

W związku z Zarządzeniem nr 23/2020 Rektora UKSW w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa sars-cov-2 wśród społeczności akademickiej przyjęcia interesantów zostają wstrzymane do odwołania.

ostatnia aktualizacja:  015.03.2021