Podziękowania od Rodziny śp. dra Pawła Skalskiego

22.12.2020

Szanowny Księże Profesorze Rektorze Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
Szanowny Księże Przewodniczący z Zarządem Federacji Bibliotek Kościelnych „Fides”,
Szanowny Panie Dyrektorze i Pracownicy Biblioteki UKSW oraz wszyscy Pracownicy Uniwersytetu,

Składam serdeczne podziękowanie za modlitwę i słowa uznania dla mojego męża Śp. Pawła Skalskiego oraz wszelkiego rodzaju wsparcie dla mnie i moich dzieci – wielkie Bóg zapłać. Pragnę poinformować, że w podziękowaniu wszystkim osobom będzie odprawiona Msza Święta dnia 23.12.2020r., o godzinie 6.30, w kościele Św. Aleksandra na Pl. Trzech Krzyży w Warszawie.

Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia składam najserdeczniejsze życzenia, wszelkich łask i darów od Bożej Dzieciny, zdrowia i opieki Matki Bożej. Do słów kolędy:

„Podnieś rękę Boże Dziecię,
Błogosław Ojczyznę miłą…”

ja dodam jeszcze – i wszystkich ludzi, którzy na tej ziemi żyją.

Z wyrazami szacunku,
Aldona Piwońska-Skalska z dziećmi