Jesteś tutaj

14.05.2020 - Otwarte sesje konsultacyjne Web of Science Group

13.05.2020


Firma Clarivate Analytics zaprasza na jutrzejsze sesje konsultacyjne online.

14 maja 2020 r. | Otwarte sesje konsultacyjne Web of Science Group
Do sesji można dołaczyć w każdym momencie, klikając w odpowiedni link. Uczestnictwo nie wymaga uprzedniej rejestracji.

12:30-13:30 | Pytania i odpowiedzi o Web of Science – Prowadząca: Klementyna Karlińska-Batres | Link do sesji

15:00-16:00 | Pytania i odpowiedzi o Publons, Kopernio i EndNote – Prowadząca: Klementyna Karlińska-Batres | Link do sesji

16:00-17:30 | Co nowego w InCites Benchmarking & Analytics. Pytania i odpowiedzi o Journal Citation Reports, Essential Science Indicators i InCites B&A – Prowadzący: Marcin Kapczyński | Link do sesji

Ze wzgędu na problemy z przerywaniem sesji WebEx organizatorzy proszą o niekorzystanie z adresów mailowych GMAIL, HOTMAIL lub YAHOO w czasie rejestracji na szkolenia.

"Potrzebujesz wsparcia w przeprowadzeniu wyszukiwania w Web of Science lub analizy dorobku w InCites Benchmarking & Analytics?

Zastanawiasz się, dlaczego brakuje cytowań dla Twojej publikacji, choć wiesz, że zostały zacytowane? Przygotowujesz dane do wniosku i potrzebujesz wspracia, bo nie jesteś pewien gdzie znaleźć informacje o znormalizowanym wpływie, procencie publikacji w pierwszym decylu, poziomie wspólpracy międzynarodowej, dane o czasopismie itp? Zastanawiasz się jak zrobić rzetelny raport dla autora czy wydziału?
 
W trudnych czasach izolacji i dystansu społecznego czujemy jak ważna i cenna jest dla nas potrzeba kontaktu z Państwem. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować specjalny dzień, w którym będziemy wyłącznie do Państwa dyspozycji.

Na czwartkowe popołudnie zaplanowaliśmy dla Państwa trzy specjalne sesje, w czasie których będziemy odpowiadali na Państwa wszelkie pytania związane z wykorzystaniem Web of Science, InCites, Kopernio, Publons czy JCR. Pytania będzie można zadawać podczas sesji, badź też przesłać do nas wcześniej mailem".

Źr. Newsletter Clarivate Analytics.