Jesteś tutaj

Cztery kolekcje tematyczne od SAGE Publishing

05.05.2020


Zapraszamy do korzystania z bezpłatnego dostępu testowego do czterech kolekcji wydawnictwa SAGE:
 

Sage PublishingSAGE Knowledge,
SAGE Research Methods,
SAGE Video,
SAGE Business Cases.


Z kolekcji można korzystać do 30 czerwca br.

 

Co oferują poszczególne bazy?

SAGE Knowledge zawiera szeroką gamę e-booków (ponad 5500 tytułów) i treści eReference SAGE. Treści obejmują prace referencyjne, książki naukowe, patenty i wiele innych. SAGE Knowledge to platforma multimedialna, która pozwala użytkownikom wyszukiwać i korzystać z ponad 10 000 pozycji, filmów, książek i prac referencyjnych w ramach nauk społecznych.

SAGE Research Methods stanowi wsparcie dla badań naukowych na wszystkich poziomach nauki, dostarczając materiałów, które poprowadzą użytkowników przez każdy etap procesu badawczego. Prawie wszyscy studenci i wykładowcy uniwersyteccy biorą udział w badaniach. SAGE Research Methods dostarcza informacji zarówno studentom, jak i wykładowcom (od szybkiej definicji słownika, przykładu studium przypadku od badacza w terenie, zestawu pobieralnych danych do nauki, tekstów z serii „Ilościowe zastosowania w naukach społecznych” lub samouczek wideo omawiający podstawy prowadzenie badań.)

SAGE Video zawiera zestawy specjalistycznych filmów edukacyjnych poświęconych naukom społecznym. Każda kolekcja zawiera szeroką gamę typów filmów, które wspierają różnorodne potrzeby użytkowników w zakresie badań i nauki. Wszystkie filmy są w pełni cytowalne z możliwością przeszukiwania transkrypcji i niestandardowego tworzenia własnych filmów.

SAGE Business Cases to pierwsza kolekcja cyfrowa obejmująca całościowo zagadnienia biznesu, negocjacji handlowych i ekonomii. Indeksowane w bazie Case Studies służą rozwojowi biznesu inspirując badaczy do opracowania własnych najlepszych praktyk i przygotowania się do osiągnięcia sukcesu zawodowego.
 

Jak uzyskać dostęp do kolekcji?

1. Zaloguj się do serwisu Pulpit UKSW danymi do USOS.
 

2. Wybierz dowolną z baz SAGE.
 

 

3. Po poprawnym zalogowaniu zobaczysz nazwę Uniwersytetu w prawym górnym rogu.
 

 

Od tej chwili możesz korzystać z zasobów.