Jesteś tutaj

Szkolenia i otwarte zasoby Oxford University Press dla naukowców

30.04.2020

 

Podczas pandemii COVID-19, wydawnictwo Oxford University Press zaprasza do udziału w sesjach szkoleniowych dla pracowników naukowych zaangażowanych w proces kształcenia na odległość.

 

Wykładowcom, którzy prowadzą zajęcia w trybie on-line wydawnictwo oferuje cztery bezpłatne specjalistyczne kursy rozwoju umiejętności zdalnego nauczania, firmy Epigeum, będącej częścią OUP.

 

· Teaching Online

· Blended Learning

· University Teaching: Core Skills, Planning and Preparing Learning Activities

· University Teaching: Core Skills, Addressing Barriers to Student Success

 

W celu skorzystania z kursów, zainteresowani użytkownicy muszą tylko dokonać krótkiej rejestracji z dowolnego komputera. Szczegółowe wskazówki przedstawione są na stronie https://www.epigeum.com/epigeum-insights/news/moving-to-online-teaching-in-response-to-the-coronavirus-covid-19-free-access-to-epigeum-resources-that-may-help/.

 

Narzędzia te będą dostępne do końca maja 2020.

 

Wydawnictwo Oxford University Press oferuje również dostęp do kompleksowego zbioru badań odnoszących się do COVID-19, innych koronawirusów oraz powiązanych tematów, który udostępniono bezpłatnie na czas trwania epidemii, aby wesprzeć naukowców, lekarzy czy pracowników służby zdrowia w radzeniu sobie z kryzysem.

 

Kolekcja zawiera artykuły czasopism, rozdziały książek i podręczników, a także treści z Oxford Medicine Online, w tym Oxford Textbook of Medicine. 

 

Publikacje umieszczone są na ogólnodostępnej stronie COVID-19 research.