Przedłużony dostęp testowy do Logos Bible Software

27.03.2020

Logos Bible Software logo

Biblioteka Główna UKSW zaprasza do korzystania z bezpłatnego dostępu do zasobów online biblioteki teologicznej Faithlife na platformie Logos Bible Software*.

Czym jest Faithlife?

Faithlife Corporation jest wydawcą i twórcą elektronicznych narzędzi i zasobów do studiowania Biblii. Tworzy Logos Bible Software oraz współpracuje z ponad 500 wydawcami, oferując ponad 120 000 chrześcijańskich e-booków dostępnych dla członków społeczności Faithlife.

Jak dołączyć do Faithlife?

W ramach społeczności Faithlife stworzyliśmy grupę użytkowników o nazwie „Studenci UKSW”. Aby dołączyć do społeczności Faithlife i zacząć korzystać z zasobów elektronicznych należy:

wysłać e-mailem chęć dołączenia do grupy na adres j.kowalski@uksw.edu.pl

Emailem zwrotnym otrzymają Państwo zaproszenie z linkiem do grupy.

Faithlife oferuje wolny dostęp do swoich zasobów do końca czerwca 2020.

* Logos Bible Software to cyfrowa aplikacja biblioteczna przeznaczona do elektronicznego studiowania Biblii. Oprócz podstawowej funkcjonalności eBooka zawiera obszerne linkowanie zasobów, funkcję robienia notatek i analizę językową do studiowania Biblii zarówno w tłumaczeniu, jak i w językach oryginalnych.

Logos Bible Software jest kompatybilny z ponad 143 000 tytułów związanych z Biblią od 200 wydawców, w tym Baker, Bantam, Catholic University of America Press, Eerdmans, Harvest House, Merriam Webster, Moody Press, Oxford University Press, Thomas Nelson, Tyndale House, i Zondervan. Logos niedawno opublikował także własną serię Lexham Bible Reference, zawierającą nowe stypendium na temat oryginalnych języków biblijnych.