Biblioteka zamknięta do odwołania

(aktualizacja 14.04.2020)

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora UKSW nr 23/2020 z dn. 11 marca 2020 r. w sprawie działań i funkcjonowania UKSW w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS - CoV - 2
Biblioteka Główna (w tym Filia na Wóycickiego) i biblioteki wydziałowe są zamknięte dla czytelników do odwołania.

Realizacja zamówień jest wstrzymana. Zachęcamy do korzystania z zasobów elektronicznych i zapoznania się z instrukcją „Zdalny dostęp do elektronicznych zasobów bibliotecznych”.

W przypadku materiałów nieosiągalnych w wersji elektronicznej a dostępnych w Bibliotece Głównej istnieje możliwość zamówienia bezpłatnych skanów wybranych fragmentów.

Na czas zamknięcia bibliotek terminy zwrotów książek zostały przesunięte, a opłaty za przetrzymanie książek nie będą naliczane za okres, w którym biblioteki będą nieczynne.

Informacje o terminie otwarcia Biblioteki, warunkach zwrotów przetrzymanych i wypożyczonych książek są uzależnione od decyzji władz państwowych i uczelnianych.

pon. - wt., czw. - pt. 8.00 - 15.00; śr.: 8.00 - 16.00

Czat z Bibliotekarzem

Informatorium:

tel. 22 561 89 37, e-mail: informatorium@uksw.edu.pl.

Od 18.03 pracownicy Biblioteki Głównej działają w TRYBIE ZDALNYM. Prosimy o kontakt z poszczególnymi osobami WYŁĄCZNIE DROGĄ MAILOWĄ.

utworzono - 11.03.2020