Wystawa o kard. Stefanie Wyszyńskim

11.03.2020

Zdjęcie wystawy - gabloty z książkami i antyramamiSerdecznie zapraszamy do odwiedzenia przygotowanej przez nas wystawy towarzyszącej konferencji "Droga życia i posługi pasterskiej prymasa kard. Stefana Wyszyńskiego jako przesłanie dla współczesnego Kościoła i narodu polskiego".

Wystawa będzie dostępna 11 marca w holu przy Auli Jana Pawła II (Kampus Dewajtis, Nowy Gmach).

Celem organizowanej przez Wydział Teologiczny konferencji jest pokazanie ponadczasowości przesłania kard. Wyszyńskiego jako Pasterza Kościoła oraz Ojca Narodu. Z bogactwa nauczania Prymasa Tysiąclecia prelegenci wydobędą myśli, które mogą być drogowskazem i inspiracją dla współczesnych Polaków.

Podczas wydarzenia wygłoszone zostanie także świadectwo współpracowników kard. Wyszyńskiego z Instytutu Prymasa Wyszyńskiego. O patronie UKSW zostanie wyświetlony również krótki film.

Pobierz program konferencji