Jesteś tutaj

Zdalny dostęp do Web of Science

ostatnia aktualizacja - 14.10.2021
25.06.2019

Web of Science Clarivate Analytics

Web of Science umożliwia dostęp do platformy w roamingu. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do Web of Science z dowolnego miejsca w dowolnym czasie, korzystając z indywidualnego konta. W tym celu należy zarejestrować swój e-mail na platformie Web of Science:

  1. Przejdź do https://webofknowledge.com/ KONIECZNIE z komputera/urządzenia połączonego z siecią UKSW (nastąpi weryfikacja adresu IP).
     
  2. Kliknij „Register”, aby utworzyć nowe konto.


 

  1. Wypełnij formularz rejestracyjny i kliknij „Register”.

  2. Sprawdź skrzynkę pocztową. Na podany w formularzu adres mailowy przyjdzie link aktywacyjny. Kliknij w „Verify email address”.
     
  3. Zaloguj się na swoje konto w Web of Science.

 

Gotowe! Możesz korzystać z roamingu poza siecią UKSW.


W celu uzyskania zdalnego dostępu do Web of Science spoza sieci UKSW należy korzystać z bezpośredniego adresu https://www.webofknowledge.com, a następnie kliknąć na „Sign in” i wprowadzić dane logowania podane przy rejestracji.

Uwaga: Użytkownicy muszą logować się z komputera lub urządzenia z uwierzytelnionym IP (sieć UKSW) co najmniej raz na 180 dni, aby zachować aktywny dostęp do usługi roamingu.


W celu otrzymania pomocy przy zakładaniu indywidualnego konta na Web of Science lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Działem Informacji Naukowej i Transferu Wiedzy: tel. 22 561 89 87 LUB 22 561 89 37; e-mail - informatorium@uksw.edu.pl; Kampus Dewajtis, Nowy Gmach, s. 309.
 

Zobacz również - Learn how to activate Web of Science roaming access