Jesteś tutaj

Karta Obiegowa Studenta

Drodzy Studenci, w celu uzyskania na Karcie Obiegowej poświadczenia o uregulowaniu wszystkich zobowiązań w Bibliotece Głównej, należy:

  1. zwrócić wszystkie wypożyczone książki oraz uiścić wszelkie zaległe należności;
     
  2. uprzednio rozliczyć się w bibliotece wydziałowej (jeżeli Wasza jednostka taką posiada);
     
  3. rozliczyć się w Systemie Wypożyczeń Warszawskich BiblioWawa (dotyczy tylko osób, które korzystały z tej usługi) ⇒ Instrukcja uruchomienia elektronicznej obiegówki BiblioWawy. Czas wystawienia e-obiegówki w BiblioWawa to 3–5 dni roboczych.

enlightened  Stan konta w Systemie biblioteczno-informacyjnym UKSW możesz sprawdzić logując się z tego odnośnika - https://katalog.biblioteka.uksw.edu.pl/cgi-bin/koha/opac-user.pl.


Obecnie trwa okres przejściowy i Karty Obiegowe są rozliczane na dwa sposoby (w zależności od Wydziału, na którym studiujecie):

  • Elektroniczna Karta Obiegowa (studenci Wydziału Biologii i Nauk o Środowisku, Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej, Wydziału Nauk Historycznych, Wydziału Nauk Pedagogicznych, Wydziału Prawa i Administracji, Wydziału Prawa Kanonicznego, Wydziału Społeczno-Ekonomicznego, Wydziału Studiów nad Rodziną, Wydziału Teologicznego)

Obiegówka uruchamiana jest w Dziekanacie danego Wydziału i w przypadku braku zaległości po stronie Studenta, jest podbijana bez jego zbytecznego angażowania.

W przypadku wykrycia zaległości bibliotecznych, Student otrzymuje maila (na adres wskazany na koncie w USOS) z powiadomieniem o konieczności indywidualnego rozliczenia z Biblioteką (zwrot książek, ewentualna opłata za przetrzymane pozycje, rozliczenie się z biblioteką wydziałową lub BiblioWawą).


UWAGA! W celu sprawnej komunikacji prosimy o sprawdzanie skrzynki mailowej i niezwłoczny kontakt z Biblioteką w przypadku otrzymania powiadomienia o zaległościach. Po uregulowaniu zaległości Student zobowiązany jest do powiadomienia Biblioteki o dokonaniu rozliczenia (kontakt osobisty, telefoniczny: 22 56 18 854 lub mailowy: wypozyczalnia@uksw.edu.pl).
 

W celu ich podbicia należy udać się osobiście do Wypożyczalni na ul. Dewajtis 5 (Nowy Gmach, parter, K-303), tel. 22 561 88 54, e-mail: wypozyczalnia@uksw.edu.pl

 

enlightened  Prawidłowo rozliczona Obiegówka jest jednym z warunków dopuszczenia Studenta do obrony!

 

zaktualizowano - 13.12.2019
utworzono - 03.06.2019