Jesteś tutaj

ProQuest One Academic w dostępie testowym

13.05.2016

 

Baner ProQuest One Academic

Do 14 czerwca 2019 r. zapraszamy do korzystania z dostepu testowego do bazy ProQuest One Academic. Baza ta łączy w sobie cztery inne bazy: ProQuest Central, Academic Complete, Academic Video Online oraz ProQuest Dissertations and Theses Global. ProQuest One Academic to baza multidyscyplinarna, która swym zakresem tematycznym obejmuje nauki takie, jak biznes, nauki ścisłe, technologia, medycyna, pielęgniarstwo, nauki społeczne i humanistyczne oraz wiele innych. Zawiera w swej kolekcji ponad 150 000 e-booków z różnych dziedzin wiedzy. ProQuest One Academic to także ponad 66 000 materiałów video dostępnych online, w tym m.in. filmów dokumentalnych, wywiadów, programów telewizyjnych, jak również różnego rodzaju prace dyplomowe. Baza oferuje nieograniczony dostep do jednej z największych kolekcji materiałów na świecie w trybie online.

 

Polecamy.

 

Z dostępu testowego można obecnie korzystać wyłącznie z terenu kampusów UKSW. O możliwości korzystania z urządzeń domowych poinformujemy wkrótce.


Aby skorzystać z bazy:

 

Logo UKSWz sieci uczelnianej ➡️ https://search.proquest.com/?accountid=14559 (po wejściu pod podany link kliknij w przycisk "Zgoda i kontynuacja", w wyskakującym okienku, a następnie "Zamknij"),

spoza sieci uczelnianej ➡️ https://pulpit.uksw.edu.pl/ (zaloguj się jak do USOS UKSW i w kolumnie "Bazy WWW" wybierz "ProQuest One Academic").


Wszelkie uwagi związane z funkcjonowaniem bazy prosimy zgłaszać na adres: j.kowalski@uksw.edu.pl.