You are here

eBook Subscription Psychology Collection na platformie EBSCOhost

19.02.2020

 

EBSCOhost logo

Zachęcamy do skorzystania z BEZPŁATNEGO dostępu testowego do kolekcji eBook Subscription Psychology Collection, zawierającej ponad 500 książek elektronicznych z zakresu psychologii, wybranych przez zespół bibliotekarzy dziedzinowych EBSCO. Kolekcja zawiera akademickie oraz branżowe publikacje z zakresu m.in.: psychoanalizy, psychoterapii, doradztwa, psychologii społecznej itp.

Test trwa do 17 kwietnia 2020.

Kolekcja dostępna jest zarówno z komputerów na UKSW, jak również z komputerów prywatnych po zalogowaniu się na platformę pulpit.uksw.edu.pl (logowanie jak do USOSweb).
 

Aby skorzystać z dostępu do ebooków:

1. Wejdź na stronę https://serach.ebscohost.com lub zaloguj się na platformę pulpit.uksw.edu.pl.

Jeśli korzystasz poprzez platformę pulpit.uksw.edu.pl, wybierz odnośnik EBSCO (wszystkie bazy), znajdujący się w kolumnie po prawej stronie.

 

2. Kliknij kafelek EBSCOhost logo

3. Zaznacz kwadracik przy kolekcji ebooków, a następnie potwierdź wybór przyciskiem "Kontynuacja".

 

4. W nowym oknie wybierz odnośnik "Książki elektroniczne" (na górze, po lewej stronie).

 

5. W nowym oknie, w głównym widoku zobaczysz listę dostepnych, najczęśćiej wybieranych pozycji. Możesz też wybrać ebook z kolekcji tematycznej (po lewej stronie).

 

6. W kolejnym oknie wybierz jeden z dwóch przycisków umożliwiających dostęp do pełnego tekstu (możliwiającego bezpośrednie czytanie - "Pełny tekst PDF" lub pobranie - "Pełne pobranie").