Aktualizacja Regulaminu udostępniania zbiorów Biblioteki UKSW

W dniu 1 stycznia 2023 r. decyzją nr 14/2022 Dyrektora Biblioteki UKSW w życie weszła nowa wersja “Regulaminu udostępniania zbiorów w Bibliotece Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie”. Pragnąc ułatwić czytelnikom korzystanie z naszych zbiorów i wychodząc w nim naprzeciw zmianom i nowościom, które pojawiły się w Bibliotece w ostatnim czasie, wprowadziliśmy kilka istotnych modyfikacji:

• zwiększyliśmy limity wypożyczeń dla naszych czytelników,
  • dodaliśmy możliwość załatwienia ważnych spraw w Wypożyczalniach na obu kampusach,
  • rozszerzyliśmy grono osób uprawnionych do wypożyczania naszych zbiorów,
  • wprowadziliśmy dodatkowe punkty zwiększające bezpieczeństwo danych naszych czytelników w procesie zamawiania i wypożyczania materiałów bibliotecznych.

Dbając o interes naszych użytkowników o wszystkich aktualizacjach Regulaminu w przyszłości będziemy informować drogą mailową.

02 stycznia 2023