Wypożyczalnia i Informatorium - zmiana lokalizacji

14.03.2019

Wypożyczalnia w holu bibliotecznym na Dewajtis.Z radością informujemy, że zakończyliśmy reorganizację przestrzeni bibliotecznej w Kampusie Dewajtis.

Najważniejszą zmianą jest przeniesienie Wypożyczalni do holu bibliotecznego, dzięki czemu będzie ona mogła zapewnić jeszcze bardziej efektywną i komfortową obsługę.

Komputery z dostępem do Internetu i elektronicznych baz danych, znajdujące się do tej pory w holu bibliotecznym, zostały przeniesione do Czytelni Czasopism Bieżących (sala 304 - na lewo przed głównym wejściem do Biblioteki).

Lokalizację zmieniło również Informatorium, które dla Państwa wygody będzie teraz działało w sali 304 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00.Informatorium i komputery w Czytelni Czasopism Bieżących.

Funkcjonujące w ramach Centralnego Wydruku UKSW urządzenie wielofunkcyjne obecnie znajduje się w holu przy portierni.

Ufamy, że przeprowadzone zmiany zapewnią Państwu jeszcze lepszy standard korzystania z naszych usług.