Zmiana godzin pracy Filii Biblioteki Głównej UKSW na Wóycickiego i Biblioteki Wydziału Nauk Pedagogicznych

21.02.2019

Szanowni Państwo,

Od dnia 25.02 br. tymczasowo ulegają zmianie godziny pracy następujących jednostek systemu biblioteczno-informacyjnego UKSW:

1. Filia Biblioteki Głównej na Wóycickiego będzie czynna  w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 8.30 – 16.30. Dotychczasowe godziny pracy w środy i terminy dyżurów sobotnich nie ulegają zmianie.

2. Biblioteka Wydziału Nauk Pedagogicznych będzie czynna w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 12.30 – 15.00.

Zmiana godzin pracy obowiązuje do 30.04.2019.

Podczas zjazdów w soboty, studenci niestacjonarni WNP będą mieli możliwość odbioru wcześniej zamówionych książek ze zbiorów Biblioteki WNP w Filii Biblioteki Głównej na Wóycickiego. Książki te będą musiały być zamówione z Biblioteki WNP każdorazowo do piątku (do godz. 14.00).

W Filii BG możliwy będzie także zwrot książek wypożyczonych z Biblioteki WNP w następujące soboty:  9.03, 23.03 i 13.04.