Jesteś tutaj

Rozliczenia z Biblioteką Główną UKSW (dla korzystających z BiblioWawa)

Logo BiblioWawaPrzypominamy studentom rozliczającym się z UKSW (karta obiegowa), a korzystającym z Systemu Wypożyczeń Warszawskich (SWW),  aby postępowali zgodnie z przepisami Zasad Wypożyczeń Warszawskich, określonymi w § 4 ust. 1:

 

Użytkownik SWW zobowiązany jest do: 3) rozliczenia konta czytelnika założonego w lokalnej bazie danych każdej biblioteki SWW, której zbiory wypożyczał, z chwilą rezygnacji korzystania z SWW lub dokonywania rozliczenia z własną uczelnią/instytucją. Może tego dokonać osobiście w poszczególnych bibliotekach SWW lub drogą elektroniczną z wykorzystaniem aplikacji SWW”. 
 

   
Zachęcamy do wybrania sposobu elektronicznego - aplikacji System Rozliczeń, który jest najszybszym i najprostszym sposobem. W celu rozliczenia się z poszczególnymi bibliotekami należy:

  1. Wejść na stronę Systemu Rozliczeń - sww.buw.uw.edu.pl/pl/login/ i zalogować się za pomocą identyfikatora i hasła, ustalonego podczas rejestracji do systemu BiblioWawa.
     
  2. W zakładce "Konto" należy nacisnąć "Uruchom obiegówkę" - prośba o dokonanie rozliczenia zostanie automatycznie wysłana do bibliotek, z których usług korzystałeś. Pamiętaj - aby rozliczyć się z daną biblioteką, MUSISZ zwrócić wszystkie wypożyczenia i uregulować ewentualne należności!
     

Przycisk "Uruchom obiegówkę" znajduje się na dole strony.
 

Aktualny status obiegówki możesz sprawdzić na swoim koncie SWW. Dostaniesz też powiadomienia mailowe o zmianie statusu.
 

Stasus rozliczenia w aplikacji System Rozliczeń.

Utworzono - 24.05.2018