Uruchomienie Systemu Wypożyczeń Warszawskich

18.12.2017

Dziś ruszył System Wypożyczeń Warszawskich (BiblioWawa). Umożliwia on wypożyczanie książek ze zbiorów bibliotek głównych uczelni, biorących udział w programie. Na chwilę obecną są to:

• Biblioteka Główna Akademii Pedagogiki Specjalnej,
  • Biblioteka Główna Akademii Wychowania Fizycznego,
  • Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej,
  • Biblioteka Główna Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego,
  • Biblioteka Główna Wojskowej Akademii Technicznej,
  • Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie
  • oraz Biblioteka Główna Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Każdy student i pracownik uczelni biorącej udział w programie, ma możliwość wypożyczenia do 3 książek na okres 30 dni z każdej z wyżej wymienionych bibliotek.

Jak uzyskać dostęp?

Zgłoś się osobiście do Wypożyczalni Biblioteki Głownej na kampusie Dewajtis (s. 309, Nowy Gmach - parter) w celu rejestracji w aplikacji SWW oraz podpisania deklaracji. Musisz mieć przy sobie dokument tożsamości oraz posiadać aktywną legitymację studencką lub Warszawską Kartę Miejską.

Dowiedz się więcej o Systemie Wypożyczeń Warszawskich.