Nowy system biblioteczny w Bibliotece Głównej

23.09.2016

Z nieukrywaną satysfakcją prezentujemy Państwu pierwszy etap wdrożenia w Bibliotece Głównej UKSW zintegrowanego systemu bibliotecznego Koha. Etap ten obejmuje udostępnienie Państwu katalogu internetowego (OPAC) książek i multimediów oraz modułu obsługującego wypożyczanie książek.

Koha posiada m.in. następujące funkcje:

• konta użytkownika z rozszerzonymi możliwościami,
  • multiwyszukiwarki,
  • wybóru miejsca odbioru zamówienia: Biblioteka Główna UKSW (Dewajtis 5) lub Wypożyczalnia na Wóycickiego 1/3 (budynek 23),
  • rezerwacji pozycji aktualnie wypożyczonej przez innego czytelnika,
  • anulacji rezerwacji,
  • schowka,
  • tworzenia list wyszukiwawczych z opcją eksportu do menadżerów bibliograficznych.

Więcej informacji o systemie. Szczegółowe instrukcje użytkowania pojawią się w już wkrótce.
W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: informatorium@uksw.edu.pl lub telefoniczny: 22 561 89 37