Zasady korzystania z prac dyplomowych

Z przyczyn technicznych przeglądanie prac w Archiwum Prac Dyplomowych jest niemożliwe do odwołania!

Prace magisterskie, doktorskie i licencjackie udostępniane są tylko w Czytelni Głównej po wcześniejszym napisaniu podania do Dyrektor Biblioteki Głównej UKSW, z prośbą o udostępnienie wymienionej z tytułu i autora pracy magisterskiej, doktorskiej i licencjackiej. Podania prosimy składać w Czytelni.

Na podaniu musi znajdować się podpis promotora pracy Czytelnika, bądź potwierdzenie z instytucji kierującej daną osobę do korzystania z danej pracy.

Biblioteka nie zezwala na kopiowanie jakiegokolwiek fragmentu pracy magisterskiej, doktorskiej, licencjackiej.

Prace licencjackie i magisterskie powstałe od 2010 r. są archiwizowane na serwerze UKSW w formie elektronicznej i administrowane przez Centrum Systemów Informatycznych. Wyszukiwarka prac wg autora, tytułu pracy, promotora, seminarium, słów kluczowych znajduje się na stronie Archiwum Prac Dyplomowych Prace udostępniane są na komputerach znajdujących się w Czytelni Biblioteki (sala 305 - Nowy Budynek). Uzyskanie do nich dostępu wymaga przedstawienia podania do Dyrektora Biblioteki z podpisem promotora lub poświadczenia podania przez instytucję kierującą daną osobę do przeprowadzenia badań naukowych.

W przypadku korzystania z cyfrowej wersji pracy magisterskiej prosimy o sprawdzanie w APD na stronie opisującej daną pracę, czy autor WYRAZIŁ ZGODĘ na jej udostępnienie bądź, czy plik z pracą ZOSTAŁ ZAMIESZCZONY na serwerze Uczelni.