EBSCO - grudniowe webinaria

17.12.2019

Logo EBSCOZachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnych, półgodzinnych szkoleniach online przygotowanych przez firmę EBSCO.

Środa, 18. grudnia, 2019

Pobieranie książek elektronicznych EBSCO

Podczas szkolenia dowiesz się, jak zapisywać fragmenty e-książek oraz pobierać tytuły w całości. Prowadząca podpowie, jakie wymagania musisz spełnić, aby korzystać z e-książek offline.

14:30 - 14:50 | Weź udział w szkoleniu | Hasło: EBSCO

Zakup decyzją czytelnika, czyli o nowym modelu zakupu e-książek stosowanym w polskich bibliotekach

Podczas szkolenia zaprezentowany zostanie model zakupu książek elektronicznych, w którym biblioteka kupuje książki wybrane przez czytelników.

15:00-15:30 | Weź udział w szkoleniu | Hasło: EBSCO

Czwartek, 19. grudnia, 2019

Pobieranie książek elektronicznych EBSCO

13:30-13:50 | Weź udział w szkoleniu | Hasło: EBSCO

Indywidualne konto Moje EBSCOhost

Podczas szkolenia dowiesz się, jakie korzyści płyną z posiadania indywidualnego konta Moje EBSCOhost. Omówimy sposoby logowania do indywidualnego konta, opcje zapisywania artykułów i tworzenia folderów tematycznych.

14:30-15:00 | Weź udział w szkoleniu | Hasło: EBSCO

SESJE

Po zarejestrowaniu się za pomocą jednego z powyższych linków, otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcjami dotyczącymi przystąpienia do sesji. Będziemy wdzięczni za wszelkie pytania i opinie.

Uwaga: Zaleca się, aby uczestnicy dołączali na 10 minut przed każdą sesją, aby upewnić się, że połączenie jest możliwe i stabilne.

Samouczek, który wyjaśni jak połączyć się z webinarium i w jaki sposób konfigurować urządzenia audio.

KONTAKT

Urszula Nowicka | Trener EBSCO | E-mail: unowicka@ebsco.com | telefon: (+48) 505 333 058
Biuro EBSCO w Warszawie | E-mail: kontakt@ebsco.com | telefon: +22 745 11 05