Przekazanie darów dla Polonii

12.08.2019

Dyrekcja Biblioteki oraz p. Anna Zielińska w Czytelni Głównej. Przed nimi wielkie pudło z darami.Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu 2 sierpnia nasza Biblioteka przekazała dary pozyskane w akcji pomocy Polakom zamieszkałym w rumuńskiej Bukowinie na ręce p. Anny Zielińskiej - przedstawicielki Zespołu Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Zgromadzone w wyniku zbiórki w Bibliotece Głównej i Niepublicznym Przedszkolu UKSW materiały trafią do polskich parafii w miejscowościach Kaczyca, Nowy Sołoniec, Paltynosa, Plesza i Pojana Mikuli.

Łącznie pozyskaliśmy ponad czterysta książek dla dzieci i młodzieży oraz podręczników szkolnych, materiałów piśmienniczych i multimediów.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym Czytelnikom za tak duży udział w naszej akcji!

Biały van z otwartymi tylnymi drzwiami. W środku mnóstwo pudeł z darami.

Anna Zielińska i nasz magazynier Jacek Rokicki. Przed nimi wielkie kartonowe pudło z darami