Godziny pracy Filii i Biblioteki WNP

04.04.2019

Przypominamy o zmianie godzin pracy następujących jednostek systemu biblioteczno-informacyjnego UKSW:

1. Filia Biblioteki Głównej na Wóycickiego jest czynna  w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 8.30 – 16.30. Dotychczasowe godziny pracy w środy i terminy dyżurów sobotnich nie ulegają zmianie.

2. Biblioteka Wydziału Nauk Pedagogicznych jest czynna w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 12.30 – 15.00.

Zmiana godzin pracy obowiązuje do 30.04.2019.

Podczas zjazdów w soboty, studenci niestacjonarni WNP mają możliwość odbioru wcześniej zamówionych książek ze zbiorów Biblioteki WNP w Filii Biblioteki Głównej na Wóycickiego. Książki te będą musiały być zamówione z Biblioteki WNP każdorazowo do piątku (do godz. 14.00).

W Filii BG możliwy jest także zwrot książek wypożyczonych z Biblioteki WNP w następujące w sobotę sobotę 13.04.